Konkurs – wygraj gadżety od Autobagi

konkurs

bmc procity 12mW dniu 27 marca przekazaliśmy nasz autobus BMC z serii PROCITY do testów dla kolejnego klienta.
Tym razem na test zdecydowała się firma ABUS Sp. z o.o. z Radzymina. Jest to spółka-córka firmy STALKO – krajowego i międzynarodowego przewoźnika świadczącego usługi pojazdami ciężarowymi, a od kilku lat również zajmująca się przewozem osób dla warszawskiego ZTM.
Do testów został przekazany autobus BMC PROCITY 12M z silnikiem diesla z układem drzwi 2-2-2. Autobus wyposażony jest w silnik marki Cummins oraz osie i skrzynię biegów marki ZF. Autobus będzie kursował na linii „W” PKP Wołomin – Warszawa Centrum przez najbliższe dwa tygodnie.
Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości pojawi się już na stałe w taborze firmy ABUS i będzie służył przewozom pasażerów w okręgu warszawskim.
Przy okazji tego wydarzenia chcielibyśmy podziękować prezesowi firmy p. Krzysztofowi Kwiatkowskiemu za zaufanie jakim nas obdarzył.
Dla osób, które będą miały okazję spotkać nasz autobus na swojej drodze ogłaszamy mini konkurs i obiecujemy wysłać gadżety firmowe do 5 osób.
Warunkiem otrzymania naszych gadżetów jest zostawienie komentarza z ciekawymi spostrzeżeniami dotyczącymi naszego autobusu, a być może uda się komuś zrobić zdjęcie? Wystarczy wejść na nasz FB funpage, który znajdziecie tu <—
Wypatrujcie BMC na Radzymińskich drogach, a my wyślemy do Was ciekawe nagrody.

No comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *