Atlas Foton jedzie do Estonii

Atlas Foton

Nowy Atlas Foton zmienia właściciela i jedzie do Estonii.

Wyposażyliśmy to auto w aluminiowe nadwozie skrzyniowe i HDS za kabiną pojazdu.

OTOKAR ATLAS MA TO WSZYSTKO!

Atlas jest wyposażony w deskę rozdzielczą z cyfrowym ekranem o przekątnej 3,2 cala, umożliwiający kierowcy łatwy dostęp do ustawień pojazdu, danych dotyczących jazdy i ostrzeżeń. Cyfrowa deska rozdzielcza umożliwia także kierowcy natychmiastowy podgląd danych drogowych za pośrednictwem ACC (Adaptive Cruise Control), systemu zapewniającego bezpieczeństwo jazdy. Otokar Atlas wyposażony jest także w technologię Bluetooth, która umożliwia kierowcy bezpieczne prowadzenie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym. Otokar Atlas wyróżnia się skupieniem na technologii, a zestaw wskaźników dzięki stylowemu i nowoczesnemu wyglądowi, harmonijnym kolorom i dostępnym elementom sterującym zwiększa komfort jazdy.

NIEZAWODNE KOMPONENTY

SKRZYNIA BIEGÓW

Skrzynia biegów ZF 6+1 – Solidna, łatwa w utrzymaniu skrzynia biegów z 6 biegami zapewnia długotrwałą przyjemność z jazdy.

Ręczna skrzynia biegów jest lekka ze względu na swoje wysokie osiągi i charakteryzuje się długą
żywotnością i płynnością działania.

SILNIK

Silnik wysokoprężny Cummins 3,8 l – Otokar Atlas wyznacza nowe standardy w technologii i inżynierii.

Wyposażony w najnowocześniejszą technologię Common Rail i turbosprężarkę z przepustnicą, silnik zapewnia wysoki moment obrotowy nawet przy niskich obrotach.

RAMA

Rama – uniwersalna i elastyczna. Wspólny układ otworów w ramie drabinkowej jest odpowiedni dla prawie wszystkich nadwozi. Niezwykle solidna rama Otokar Atlas sprawia, że ​​wytrzyma on trudniejsze warunki drogowe.

 

No comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *