Ciągnik Siodłowy BMC – wyprzedaż rocznika 2023

Ciągniki siodłowe BMC
Początek roku to dobry czas, aby uzyskać najlepszą cenę na nasze ciągniki siodłowe BMC, ale jeśli nie znasz jeszcze marki BMC, która szturmem weszła na polski rynek, nic nie szkodzi!

Zanim zdecydujesz się na zakup, zabierz BMC na testy i przekonaj się co te ciężarówki potrafią. Zadzwoń do Nas, odpowiemy na Twoje każde pytanie i umówimy Cię, na jazdę testową, kliknij i wypełnij formularz.

Poniżej przedstawiamy jeden z naszych flagowców BMC TUĞRA.

Bmc TugraBMC podczas targów IAA w Hanowerze w 2018 roku zaprezentowało nową serię ciężarówek o nazwie TUĞRA, wyłonioną z intensywnych badań, projektów inżynieryjnych oraz procesów produkcyjnych, które trwały od 2014 roku. TUĞRA to pojazd użytkowy, który spełnia wszelkie oczekiwania klientów. Dzięki silnikowi gwarantującemu maksymalną wydajność pod każdym obciążeniem i w każdych warunkach, zarówno na placu budowy, jak i na trasie, TUĞRA osiąga niskie zużycie paliwa dzięki efektywnej integracji silnika z skrzynią biegów oraz lekkiej konstrukcji podwozia. Ciężarówka BMC TUĞRA charakteryzuje się korzystnym dla portfela asortymentem części zamiennych, zoptymalizowanymi interwałami serwisowymi i niewysokimi kosztami cyklu życia.

Zarówno podczas długich podróży, jak i codziennej eksploatacji, ergonomiczne rozwiązania TUĞRA zapewniają kierowcy komfortową jazdę oraz wygodną przestrzeń życiową. Samochód jest gotowy do pracy zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, dzięki wielofunkcyjnej kierownicy, nowoczesnej przedniej konsoli oraz tablicy wskaźników TFT z 7-calowym ekranem systemu multimedialnego z funkcją Bluetooth i nawigacją. W kabinie znajdują się pojemne schowki, lodówka, a fotel kierowcy oferuje liczne możliwości regulacji, natomiast w kabinach sypialnych zadbano o wygodne leżanki.

 

No comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *