Nasza misja

realne wsparcie twojego biznesu

Od ponad 12 lat firma Autobagi Polska skutecznie realizuje zamówienia na pojazdy ciężarowe. Wymagania Klientów z roku na rok są coraz wyższe, dlatego przywiązujemy szczególną uwagę do udzielania fachowych porad i rekomendowania nowych rozwiązań.

Z każdym z naszych Klientów współpracujemy indywidualnie, dzięki czemu nasze kompleksowe rozwiązania są doskonale dostosowane do ich potrzeb oraz wymagań.

Nasze pojazdy to nowa jakość na rynku ciężarówek, wywrotek, wozów strażackich i ciągników siodłowych. Cechują je stale rozwijane rozwiązania techniczne, wytrzymałość oraz niezawodność. Dzięki aktywnej analizie działań konkurencji, bogatemu wyposażeniu i wysokich osiągach pojazdów, nasze produkty mają bardzo dobry wskaźnik jakości do ceny.

W swoich działaniach dążymy do stworzenia sieci partnerskiej Autobagi Polska, w której otwarcie rozmawiamy na temat pojazdów, serwisu i nowych rozwiązań. Dużo czasu inwestujemy w szukanie rozwiązań bieżących problemów, aby jakość współpracy i świadczonych usług była na coraz wyższym poziomie.

Autobagi Polska to realne wsparcie Twojego biznesu w zakresie środków transportu kołowego.

Nasza historia

70′

pierwsze ciężarówki marki Kamaz w Polsce

pierwsza współpraca z marką Kamaz oparta była m.in. na handlu barterowym – wymianie pojazdów za układy hamulcowe

zdjęcie ZSM Polmo w Praszce

1989-1990

import komercyjny pojazdów przez małych, niezależnych przedstawicieli

2013

generalnym przedstawicielem firmy Kamaz na Polskę
zostaje Autobagi Polska Sp. z o.o. – spółka – córka litewskiego UAB Autobagi

od 2013 roku do dziś firma systematycznie wzmacnia swoją pozycję na rynku polskim

rozwój sieci serwisowej, otworzenie serwisu mobilnego

do oferty trafiają pojazdy lekkie – GAZelle

firma swoją obecność na rynku polskim buduje również biorąc udział w targach

cykliczne zwycięstwa w Rajdzie Dakar – potrójne podium w latach 2013, 2015, 2021, 2022 oraz zwycięstwa w pozostałych latach

2022

spółka Autobagi Polska zostaje generalnym przedstawicielem marki BMC na terenie Polski

w ofercie obok pojazdów KAMAZ i GAZelle pojawiają się ciągniki siodłowe, autobusy oraz

pojazdy ciężarowe tureckiej marki BMC

FAQ

1Dlaczego w logo Autobagi Polska znajduje się koń?

W logo marki jest koń stepowy, symbol inteligencji, oddania właścicielowi oraz wytrzymałości. Te cechy zostały przelane na nasze pojazdy, który odznaczają się niezawodnością, trwałością i prostotą obsługi. 

2W jakie silniki jest wyposażone są nasze pojazdy?

Nasze pojazdy wyposażone są głównie w silniki marki Cummins, 6.7l oraz 8.9l. Nasze ciągniki siodłowe BMC wyposażone są w silniki FTP.

3Gdzie mieści się siedziba Autobagi Polska?

Siedziba dealera pojazdów Kamaz / GAZelle / BMC znajduje się w Libertowie koło Krakowa. Serdecznie zapraszamy do biura przy ul. Góra Libertowska 27. Przy kawie porozmawiamy o możliwościach współpracy.

4Gdzie mogę obejrzeć interesujące mnie modele BMC?

Zapraszamy do naszego biura w Libertowie koło Krakowa, ul. Góra Libertowska 27. W naszej siedzibie spotkają się Państwo z handlowcem, który zaprezentuje wybrane modele, zaproponuje dopasowane do Państwa potrzeb rozwiązania oraz przedstawi ofertę.