Pojazdy ciężarowe i dostawcze

Wywrotki, strażackie, skrzyniowe, komunalne oraz dźwigi i HDS-y, pojazdy specjalne

Niezawodność i wytrzymałość to główne zalety pojazdów oferowanych wraz z zabudowami wykonywanymi na podwoziach marki Kamaz i BMC. Nasza oferta łączy ze sobą nowoczesne rozwiązania technologiczne i odświeżony design, które sprawiają, że pojazdy bardzo dobrze sprawdzają się w codziennych wyzwaniach – na placach budowy, w logistyce oraz świadczeniu pozostałych usług. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów – zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych odbiorców.

Pojazdy skrzyniowe zapewniają szybki, wygodny i ekonomiczny transport. Odpowiednio skonfigurowane wywrotki, 2-, 3-, 4-osiowe o różnych ładownościach szybko przynoszą zwrot z inwestycji dla ich posiadaczy. Mamy rozwiązania dedykowane zarówno pod drogi utwardzone jak i gruntowe, a pod szczególnie trudny teren dedykujemy pojazdy pełnonapędowe.

Pojazdy ratowniczo – gaśnicze Kamaz użytkuje obecnie w Polsce około 100 jednostek OSP. Cieszymy się, że możemy wnosić pozytywny wkład w życie lokalnych społeczności.
W naszej ofercie znajdą Państwo również pojazdy asenizacyjne oraz wielozadaniowe – pługo-piaskarki, hakowce i dźwigi. Realizujemy także ciekawe zabudowy, np. wiertnice, remontery drogowe, generatory pary.
Nasi doradcy handlowi udzielą wszelkich informacji o możliwościach pojazdów oraz pomogą w wyborze odpowiedniej konfiguracji w zależności od potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Marki pojazdów

DO USŁUG. DO ZADAŃ SPECJALNYCH. PO PROSTU AUTOBAGI

Świadczysz usługi transportowe? Rozważasz zakup pojazdu ciężarowego? Bez względu na to czy potrzebujesz produkt standardowy, czy indywidualne rozwiązanie – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Ekonomiczna jazda, niezawodność oraz prostota konstrukcji w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawiają, że nasza oferta stanowi ciekawą alternatywę na rynku pojazdów ciężarowych.

 

Skontaktuj się z nami w wybrany przez siebie sposób:

Formularz kontaktowy

Zamów rozmowę

Napisz do nas na Facebooku

Odwiedź nas w naszej siedzibie

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami.

Zamów ofertę

Wypełnij nasz formularz, pozwól lepiej zrozumieć swoje oczekiwania!