Pojazdy dostawcze Gazela

To musiało się stać. Nieobecne przez pewien czas na rynku, samochody dostawcze marki GAZ, wracają w wielkim stylu. Niezwykle funkcjonalne, wygodne i uniwersalne Gazele możesz teraz mieć w nowoczesnym wydaniu. U nas znajdziesz model NEXT z napędem 4×2, odrobinę starszą Gazelę Biznes z napędem 4×4 – co w wielu sytuacjach ma bardzo duże znaczenie – oraz auta z serii Gazela NEXT Furgon. Pojazdy te znajdą niezliczoną liczbę zastosowań i w każdym z nich sprawdzą się świetnie. Zapraszamy wszystkie przedsiębiorstwa, a także osoby prywatne do skorzystania z oferty. W wielu branżach warto pomyśleć o połączeniu szybkości Gazeli z wytrzymałością Kamaza.

 

Gazela Next 4×2

Z przyjemnością przedstawiamy nowe generacje samochodów dostawczych marki GAZ – GAZela NEXT.

GAZela NEXT została zaprojektowana w odpowiedzi na oczekiwania milionów klientów i ich zapotrzebowanie na pojazd charakteryzujący się doskonałym prowadzeniem, wygodą, funkcjonalnością i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

Gazela Biznes 4×4

Lekkie, użytkowe Gazele z serii Biznes, to przedstawiciele nieco starszej wersji pojazdów, w których dokonano ponad 300 modyfikacji.
Spełniają rygorystyczne unijne normy, a to co je odróżnia od najnowszej generacji, to niezawodny napęd na obie osie 4×4. Pojazd ten z powodzeniem konkuruje na rynku, nie tylko atrakcyjną ceną, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania.

Gazela Next Furgon

Z satysfakcją przedstawiamy premierę firmy Gorky Automobile Plant – FURGONY I BUSY NEXT!
GAZELA NEXT FURGON jest nowoczesnym, wydajnym, bezpiecznym, stylowym i ergonomicznym pojazdem, który świetnie radzi sobie w każdych warunkach. Duża ładowność i zwiększona pojemność nadwozia, to tylko niektóre atrybuty tych pojazdów. Samochód dostępny jest w dwóch bazowych wariantach, czyli Gazela Next Combi oraz Next Van.