DNI OTWARTE KAMAZ 27.10.2017


Po raz pierwszy w swojej historii Kamaz Polska organizuje Dni Otwarte dla swoich klientów. Odbędą się one w piątek – 27 października, w siedzibie spółki w podkrakowskim Libertowie.

Cel przygotowania tego spotkania pozostaje oczywisty. Z jednej strony podmiot chce w ten sposób promować szeroką paletę proponowanych przez siebie najnowszych wyrobów, przede wszystkim specjalizowanych i specjalistycznych podwozi. Z drugiej kwestia dotyczy nawiązania jeszcze bliższych, partnerskich relacji z dotychczasowymi oraz potencjalnymi użytkownikami. Wojciech Traczuk, dyrektor handlowy Kamaz Polska, wyjaśnia „Chcemy być bliżej naszych odbiorców i ich potrzeb. Jednocześnie w ten sposób chcemy im podziękować za niejednokrotnie lata udanej współpracy i zaufanie, jakim jesteśmy obdarzani. Wiemy zatem, że nie możemy klientów zawieść – chcemy ich mocniej utwierdzić w przekonaniu, że jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem w biznesie, jakiemu można w pełni zaufać. Wobec tego wybór Kamaza stanowi jedno jedyne rozsądne wyjście. Chcemy także podkreślić, jak zmieniają się same ciężarówki Kamaza i jak my się zmieniamy, jako wyłączny przedstawiciel tej marki w naszym kraju. Auta Kamaza to dzisiaj bowiem nowoczesne silniki i liczne przodujące rozwiązania konstrukcyjne, a dawne wycieki czy kopcenie należą do przeszłości. To też tradycyjna rosyjska solidność i niezawodność oraz zdolność do sprostania nawet najbardziej wymagającym warunkom eksploatacyjnym i przeładowaniu. Jeden z nabywców, nieco parafrazując znane stwierdzenie, powiedział – tam gdzie diabeł i zachodni tabor nie mogą, tam bezwzględnie trzeba posłać Kamaza. I miał zupełną rację. Przy tym chcemy podkreślić, że, zgodnie z najlepszymi wzorcami branżowymi, Kamaz dzisiaj to nie tylko same pojazdy. To również szeroki, stale przez nas pogłębiany i poszerzany pakiet wsparcia okołoproduktowego. Niemniej tego wymaga teraz od nas rynek. Technika i technologia to mianowicie jedno, koszty dostępu oraz posiadania i dysponowania to drugie. Na podstawie rzetelnych analiz jesteśmy w stanie dzisiaj potwierdzić, iż w sferze ogółu ponoszonych wydatków Kamazy nie wypadają źle. Dlatego z całą stanowczością zaświadczam, że nowy Kamaz jest inny. W rezultacie tańsze wcale nie znaczy gorsze. A wręcz przeciwnie”.

Główną atrakcją pierwszych Dni Otwartych Kamaza będą wystawiane samochody tej marki. W trakcie imprezy zaistnieje możliwość bliższego zapoznania się aż z ośmioma z nich, podzielonymi na trzy zasadnicze bloki tematyczne:

  • wydania dla straży pożarnej w dwóch wersjach, obu w wykonaniu ratowniczo-gaśniczym: lżejszy typ GBA, oparty o 2-osiowego Kamaza B1629 4×4/4180 – 43265 4×4, oraz cięższy typ GCBA, bazujący na 3-osiowym Kamazie B2131 6×6/3690 43118 6×6;
  • klasyczne warianty specjalne: Kamaz 43118 6×6 z żurawiem KC55713 25 ton, Kamaz 53605 (K2031) 4×2 z urządzeniem hakowym (beczka asenizacyjna), Kamaz 43502 4×4 z podnośnikiem koszowym oraz podwozie Kamaz 43502 w układzie napędowym 4×4;
  • fabryczne wywrotki: Kamaz 53605 (K2031) w układzie napędowym 4×2 z zabudową w postaci zakabinowego żurawia i trójstronnej wywrotki oraz Kamaz 6520 (K3340) w układzie napędowym 6×4 jako trójstronna wywrotka.

Podczas imprezy tego rodzaju nie zabraknie oczywiście wielu dodatkowych atrakcji. Chcąc zachęcić Gości do licznego przybycia, poza ekspozycją pojazdów, zaplanowane zostały występy artystyczne: Folk Show – czyli taniec w prawdziwym kolorze, pokaz tańca Burleska oraz występ sportowej drużyny Cheerleaders. Ten ostatni zespół zaprezentuje niezwykle dynamiczny pokaz tańca współczesnego z licznymi elementami akrobacji. Należy wobec tego jedynie wyrazić nadzieję, że swoim przedstawieniem wprowadzi dużo pozytywnej energii i umili czas zwiedzającym! Ponadto dla Gości przygotowano poczęstunek w formie szwedzkiego stołu, liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz drobne upominki.

Jednym słowem – 27 października w Libertowie – w siedzibie spółki Kamaz Polska nie może zabraknąć żadnego z posiadaczy i zwykłych miłośników aut tej marki. Organizatorzy wyrażają przekonanie, że w trakcie tego spotkania każdy znajdzie coś autentycznie interesującego dla siebie. Niezależnie od tego, czy jest zwykłym miłośnikiem motoryzacji, czy właścicielem potężnej floty transportowej. Kamaz Polska zaprasza i czeka. Z tego zaproszenia po prostu nie można nie skorzystać….

Dołącz do wydarzenia „DNI OTWARTE KAMAZ” na Naszym fanpage’u na Facebooku i odbierz upominek prosto z rosyjskiej fabryki!

Link do wydarzenia: KLIKNIJ, ZAPISZ SIĘ, PRZYJDŹ!

https://goo.gl/qARoJY

 

 

 

 

KAMAZ TEAM

Komentarze wyłączone