Targi Autostrada-Polska 2017


Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska trwały w tym roku od 9 do 11 maja.

Pod ich szyldem, odbywały się równocześnie cztery inne imprezy: XVIII Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych Maszbud, XII Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk Traffi c-Expo-TIL, IX Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego – Pojazdy Użytkowe Rotra oraz
IV Salon Europarking.

Organizator podaje, że ogółem na powierzchni 12 tys. m2 swoją ofertę przedstawiło 418 firm z 20 krajów, a targi
odwiedziło niemal 14 000 gości.

Autobagi Polska,wyłączny importer samochodów Kamaz,  zaprezentował w Kielcach dwie, 3-osiowe ciężarówki z zabudowami smowyładowczymi. Jedna z nich, dodatkowo wyposażona została w  ekwipunek do zimowego utrzymania dróg firmy OZamet.

Prezentowane wersje pojazdów KAMAZ podczas targów to:

  • wywrotka 1W, napęd 6×6, DMC 22 500 kg, max. ładowność 12 000 kg, 310 KM
  • pługo-piaskarka, napęd 6×4, DMC 25 200 kg, max. ładowność 16 000 kg, 310 KM

Firma dąży do wzmocnienia pozycji marki na rynku polskim, oferując od kilku lat nie tylko niedrogie wywrotki, ale również bardziej wyspecjalizowane pojazdy do zadań specjalnych, takie jak betonomieszarki, wiertnice, pługo-piaskarki czy wozy strażackie.

Oprócz ciężarówek, importer posiada w ofercie GAZele, w tym najnowszy model Next. Poprzedni, dość dobrze znany w naszym kraju znów jest sprzedawany u nas, ale w zmodernizowanej wersji jako GAZela Biznes i tylko w wariancie 4×4. W obu gamach stosowany jest silnik Cummins 2,8 l.

Na targach można było bliżej przyjrzeć się GAZeli Next w wersji furgon oraz GAZeli Biznes 4×4 z podnośnikiem koszowym.

Komentarze wyłączone