Autobagi Polska zostaje wyłącznym przedstawicielem BMC na terenie Polski


Z radością dzielimy się z Państwem informacją, iż nasza firma została wyłącznym przedstawicielem marki BMC na terenie Polski.

BMC, turecka marka pojazdów ciężarowych, powstała w 1964 roku i jest szczególnie znana i ceniona na wschodnim rynku. Pojazdy wyróżniają się nowoczesnym wyglądem, doskonałym wyposażeniem i konkurencyjnością cen. Dzięki stałemu monitoringowi potrzeb rynku, BMC śledzi trendy w branży i produkuje nowoczesne, zaawansowane technologicznie i przyjazne dla środowiska pojazdy. Główna fabryka BMC znajduje się w İzmir Pınarbaşı, natomiast grupa łączy także biura badawczo-rozwojowe i produkcyjne w Stambule, Ankarze i Sakaryi.

Wraz z rozpoczęciem współpracy oferta Autobagi Polska poszerzy się m.in. o ciągniki siodłowe oraz autobusy. Znajdą Państwo u nas również podwozia pod zabudowę, gotowe wywrotki i pojazdy skrzyniowe, a także nowe, ciekawe zabudowy, takie jak betonomieszarki, holowniki lub cysterny.

AUTOBUS BMC

Nasze autobusy są produkowane w oparciu o bardziej przyjazne dla środowiska i wydajne podejście do rozwoju produktów, aby spełniać różne potrzeby gmin i dostawców usług autobusów publicznych.

CIĘŻARÓWKA BMC

Nasze serie samochodów ciężarowych i ciągników oferują wysoką wydajność i ekonomiczność oraz skutecznie podnoszą każdy ładunek.

BMC ZDOBYŁO NAGRODĘ NAJLEPSZEGO DESIGN BUSWORLD AWARDS

Jako wiodąca marka tureckiego przemysłu motoryzacyjnego szybko posuwamy się naprzód, aby objąć wiodącą pozycję na arenie światowej.
Zostaliśmy uhonorowani nagrodą „Busworld Awards 2017 Best Design” przyznawaną przez Akademię Busworld na Targach Busworld Europe 2017, na której pojawiliśmy się z naszymi 5 nowymi modelami autobusów.

Komentarze wyłączone